Error message while exporting a presentation

From The Document Foundation Wiki
< Faq‎ | Impress
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Faq/Impress/015 and the translation is 83% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎français • ‎italiano • ‎čeština


Zkouším exportovat prezentaci jako HTML a zobrazí se mi chyba 'Objekt neexistuje, soubor neexistuje'. Co se stalo?

Tato zpráva je obecná a může znamenat mnoho různých problémů. Přečtěte si prosím celé vysvětlení níže, abyste identifikovali o jaký problém se jedná.

Export do formátu HTML vyžaduje právo zápisu. Při exportu do HTML formátu je potřeba vytvořit jeden nebo více souborů ve vybrané složce. Jestliže nemáte právo zápisu do této složky, nemohou být soubory vytvořeny a zobrazí se tato zpráva. V průběhu exportu do HTML formátu je často potřeba vytvořit více soubor. Z tohoto důvodu je důrazně doporučeno vytvořit novou složku, do které soubory exportujete a tím se také vyhnete případnému omezení zápisu do této složky.

Na disku není dostatek místa. Tato zpráva se může zobrazit ve chvíli, kdy není ve vybrané složce dostatek volného místa pro vytvoření souborů.

Problém se jménem souboru. Tato zpráva se může zobrazit tehdy, pokud ve jméně souboru máte mezeru. V průběhu procesu exportu, LibreOffice čte první část jména jako jméno složky a zbytek jména za mezerou jako jméno souboru. Výsledkem pak je neexistující entita. Řešením je, nepoužívat mezery a další nepovolené znaky v názvech souborů. Zde je seznam nepovolených znaků: = ! $ # : ;