TR/Çevirmenler

From The Document Foundation Wiki
(Redirected from Language/Çevirmenler/tr)
Jump to: navigation, search

LibreOffice Türkçe Çeviri Ekibi

Gönüllülerden oluşan çeviri ekibimizin listesi ve iletişim bilgilerini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Türkçe çeviri ekibinin bir üyesiyseniz ve bu listede bilgilerinizin yayınlanmasını istemiyorsanız lütfen zeki[at]ozgurlukicin.com'a e-posta ile isteğinizi bildiriniz.


Takma Adı Gerçek Adı İletişim Özel ilgisi Olan Bileşen
zeki Zeki Bildirici zeki.ozguryazilim[at]gmail.com Writer
ayhanyalcinsoy Ayhan Yalçınsoy ayhanyalcinsoy[at]gmail.com
Reco Recep Oğraş r.ogras[at]2run-coding.de
AliIsingor Ali Işıngör isingor[at]gmail.com
eguven Ertan Güven ertan[at]ozgurlukicin.com
gezegenci Umut Albayrak umutmuh[at]gmail.com
hamurcu Hakan Hamurcu hakan.hamurcu[at]gmail.com Calc, Basic
kunguz Kaan Akşit kunguz[at]gmail.com
greench Çağlar Yeşilyurt caglaryesilyurt[at]fastmail.fm
kobibirand Birand Koray Eren birandkoray[at]gmail.com
coskung H.Coşkun Gündüz hcg[at]hcghost.com
akin Akın Ömeroğlu akin[at]omeroglu.net
necdetyucel Necdet Yücel necdetyucel[at]gmail.com
mhrtkk Mahir Tatak mhrtkk[at]gmail.com
İremAraz İrem Araz iremaraz89[at]hotmail.com
volkan.evrin Volkan Evrin volkan.evrin[at]linux.org.tr
dedebekri Bekir Şenalp bsenalp[at]gmail.com
utkb Utku Berberoğlu boluluutku[at]gmail.com
darbe Serkan Güldal serkan_guldal[at]malatya.com
serenler Yasin Özdemir serenler07[at]gmail.com
efegurkan Efe Gürkan Yalaman efeyalaman[at]gmail.com
baristux Barış Şekerciler baristux[at]gmail.com
birtanyildiz Birtan Yıldız birtan[at]birtanyildiz.com
hatalar205 Hakan BAYIK hatalar205linux[at]gmail.com
orhun_ulker99 .......... ...........
salihrocker ............ salihrocker[at]ozgurokul.org
onurkulabas Onur KULABAŞ onurkulabas[at]yahoo.com
karakartala Mehmet Elver mehmet337402[at]gmail.com
emelaktas Emel Aktaş emelaktas[at]gmail.com
cagataymurat Çağatay Murat Yılmaz cagataymuraty[at]gmail.com
yakusha Sabri Ünal yakushabb[at]gmail.com Web sitesi, askbot
ali06avci Ali Avcı ali.avci[at]ssu.edu.tr
mesutgungor Mesut Güngör mesutgungor[at]iyte.edu.tr
oguzy Oğuz Yarımtepe oguzy[at]comu.edu.tr
farukuzun Ömer Faruk Uzun farukuzun[at]mail.com
serdar.yigit Serdar Yiğit syigitisk[at]mail.com
senol Şenol Korkmaz senol.korkmaz[at]gmail.com
marici Mustafa Arıcı me[at]mustafaarici.info
firatkocak Fırat Koçak firatkocak[at]iyte.edu.tr
myilmaz Mustafa Yılmaz Mustafa.Yilmaz[at]gantep.edu.tr
msoysal Murat Soysal msoysal[at]ulakbim.gov.tr
memox Mehmet Kılınç mehmet[at]bozok.edu.tr
keremgencer Kerem Gencer keremgen[at]kmu.edu.tr
alper.tekinalp Alper Tekinalp alper.tekinalp[at]gmail.com
pumpkin Figen Bozkurt fgnbozkurt[at]gmail.com
emrebatur Emre Batur emrebaturr[at]gmail.com
hasanb H. Basri Uğur cbasr600[at]gmail.com
elife.042 Elife Öztürk elife.042[at]gmail.com
campari Şule Toker suletoker[at]gmail.com
ealtintas Esra Altıntaş es.altintas[at]gmail.com
enginmanap Engin Manap enginmanap[at]gmail.com
aybuke_ozdemir Aybüke Özdemir aybuke.147[at]gmail.com
ozgebarbaros Özge Barbaros ozgebarbaros[at]gmail.com
bureken Berk Güreken berkgureken[at]gmail.com
samedhan Samedhan Karameşe samedhan.karamese[at]gmail.com
mismanc Celaleddin Misman mismancelaleddin[at]gmail.com
tayfuryilmaz Tayfur Yılmaz tayfuryilmaz1[at]gmail.com
ozgursarier Özgür Sarıer ozgursarier1011601115[at]gmail.com
aysegunel Ayşe Günel gunel.ayse7[at]gmail.com