Videos/Become a member script/cs

From The Document Foundation Wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Videos/Become a member script and the translation is 95% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎català • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎norsk bokmål • ‎português do Brasil • ‎shqip • ‎slovenščina • ‎čeština • ‎中文(台灣)‎

Tato stránka obsahuje titulky pro video Become a member of TDF.

 1. V komunitě LibreOffice často používáme motto: svobodný kancelářský balík, zábavný projekt, fantastičtí lidé.
 2. A je důležité, aby se naši přispěvatelé bavili, zejména když se setkáváme na akcích, hackfestech a každoroční konferenci LibreOffice.
 3. Přestože jsou všechny příspěvky velmi oceňovány, můžete se více zapojit do nadace The Document Foundation, neziskové organizace stojící za LibreOffice, v níž se můžete stát členy správní rady.
 4. Členové nadace TDF jsou z celého světa a přispívají časem, úsilím a dovednostmi, ať už na dobrovolném nebo placeném základě.
 5. Všichni členové jsou si rovni. Protože pocházejí z různorodého prostředí a míst, poskytují nadaci TDF bohatý soubor nadání, zkušeností a nápadů.
 6. Členové mohou nejen pracovat pro cíle nadace TDF a přispívat svým časem a úsilím, ale také volit správní radu.
 7. Protože správní rada se zabývá strategickým plánováním a přidělováním finančních prostředků v TDF, je tento hlasovací proces důležitý.
 8. Členové mohou volit ředitele, o kterém se domnívají, že zastupuje jejich zájmy a zájmy projektu jako celku.
 9. A jako bonus získají členové také e-mailovou adresu libreoffice.org!
 10. Zatímco mnozí členové nadace jsou vývojáři LibreOffice, mohou se připojit všichni přispěvatelé, jak vysvětluje Gabriele Ponzo z Výboru pro členství:
 11. Je to opravdu skvělá komunita, skutečně přátelská pro všechny zájemce - existuje mnoho, mnoho úkolů, které byste mohli udělat.
 12. Nejedná se tedy pouze o komunitu vývojářů.
 13. To je nejdůležitější věc, protože někdy se lidé bojí a přemýšlejí - „Proč bych se měl připojit k této komunitě, když nejsem například vývojář nebo velmi zkušený uživatel?“
 14. Někdy však stačí například přeložit nějaký text, vytvořit prezentaci nebo video nebo cokoliv dalšího… třeba přispět do dokumentace.
 15. Máme tolik úkolů, pro které můžete být užiteční, a jsme otevřeni i novým nápadům.
 16. Takže se můžete připojit ke komunitě a říct: „Hej, proč nepřipravíme například banner na ukázku na plážích!“ Proč ne?
 17. A my říkáme: „Dobře, tak se o to postaráš?“
 18. Existuje tedy mnoho důvodů, proč být členem této komunity, která je mimochodem opravdu šťastnou komunitou. Bavíme se. Asi bychom řekli, že nejlepším důvodem je: bavit se!
 19. Připojte se k nám! Pokud jste aktivně zapojeni do projektu LibreOffice nebo projektu Document Liberation a plánujete přispívat alespoň po dobu šesti měsíců, navštivte tdf.io/beamember.
 20. Těšíme se na vás!