وب‌سایت

  From The Document Foundation Wiki
  This page is a translated version of the page Website and the translation is 100% complete.

  تیم وب‌گاه

  به صفحهٔ اصلیِ گروهِ وب‌سایت خوش آمدید. گروهِ وب‌سایتِ لیبره‌افیس قصد دارد تا وبگاهِ اصلی، ویکی، پلَنِت، و بقیهٔ ساختارهایِ مبتنی بر وب را نگهداری و توسعه دهد. در حالِ حاضر هدفِ اولیه بر رویِ وبگاهِ اصلی (https://www.libreoffice.org) حمایت و پشتیبانی از ایجادِ وبگاه در زبان‌هایِ مختلف برای جامعهٔ کاربری جهانی ما است.

  قدمِ بعدی برایِ گروهِ وب‌سایت و گروهِ زیرسازی در حالِ برنامه‌ریزی است. اگر علاقه‌مند به این موضوع هستید، به گروهِ وب‌سایت بپیوندید.

  همکاری و پشتیبانی

  چگونه نظراتِ خود در موردِ وب‌سایت را به شما منتقل کنم؟
  لطفاً هرگونه بازخورد در موردِ وب‌سایت را در صفحهٔ Feedback قرار دهید. همچنین می‌توانید با گروهِ وب‌سایت از طریق فهرست پستی «وب‌سایت» ارتباط داشته باشید.
  چگونه به گروهِ وب‌سایت بپیوندم؟
  هیچ فرایند رسمی جز مشترک شدن در فهرست پستی وب سایت وجود ندارد. پس وقتی مشترک شدید، لطفاً خود را معرفی کرده و به ما بگویید که به چه کاری علاقه دارید. همچنین می‌توانید به وب سایت لیبره آفیس صفحه زیرساخت نگاهی بیندازید تا در مورد این‌که چه مهارت‌هایی می‌تواند مفید باشد ایده بگیرید.
  چگونه می‌توانم یک فکر را به اشتراک بگذارم؟
  برای ایده‌هایی که می‌توان به سرعت توصیف کرد، لطفاً آن را به فهرست پستی ما ارسال کنید. هیچ پرونده (پیوست) را به فهرست پستی ارسال نکنید ، زیرا به طور خودکار حذف می شود. درعوض، لطفاً پرونده‌ها را در وب سایت دیگری (به عنوان مثال وب سایت عکس) یا در این ویکی بارگذاری کنید. اگر می خواهید افکار خود را به طور کامل توصیف کنید، منطقی است که هدف خود را در ویکی توضیح دهید - به عنوان مثال. در صفحه ویکی شخصی خودتان. سپس، لطفاً از طریق ایمیل به فهرست پستی وب سایت به ما بگویید.
  چگونه می‌توانم از صفحه وب‌گاه عکس بگیرم؟
  نکاتی را بخاطر بسپارید:
  • با استفاده از تم پیش فرض ، بدون جلوه های تصویری، آن‌ها را تحت لینوکس اوبونتو ثبت کنید. به دلیل عدم اطمینان در مجوزهای ارائه شده از طرف مایکروسافت، با ویندوز هیچ تصویر صفحه‌ای را ثبت نکنید.
  • فقط پنجره را با قاب پنجره ثبت کنید - نه کل تصویر رومیزی را.
  • عرض 1000 پیکسل در ارتفاع 750 پیکسل — می‌توانید از ابزار خط‌کش صفحه برای اندازه‌گیری دقیق پنجره استفاده کنید. یک فایل PNG (یا JPG) با کیفیت بالا، با اندازه 1600x یا 1900x، بسیار بهتر خواهد بود. مجلات چاپی معمولاً تصویر صفحه قابل استفاده می‌خواهند و هرچه کیفیت بهتر باشد، برای چاپ بهتر است. توجه داشته باشید که نیازی به ایجاد نسخه‌های کوچک شده تصاویر ندارید، زیرا CMS ما این کار را انجام می‌دهد.
  • هر چیزی تا تعدادی عکس خوب از هر برنامه همان چیزی است که امیدواریم بتوانیم آن را گردآوری کنیم ... در هر برنامه، ویژگی‌های اصلی را نمایش دهید: در نوشتار، جداول، فهرست‌ها، و غیره... مطمئنیم که می‌دانید منظور ما چیست...
  • پرونده‌ای که برای گرفتن عکس صفحه استفاده می‌کنید، در حالت ایده‌آل باید با نام "sample.odt" (یا هر پسوند دیگری) نامیده شود.

  کانال‌های ارتباطی

  کانال ارتباطی اصلی برای تیم وب سایت فهرست پستی است ، زیرا برای اکثر افراد در تمام مناطق زمانی قابل دسترسی است. شما همیشه یک دست کمک کننده در آن‌جا خواهید یافت   :-)

  کانالِ ارتباطی جایگزین‌ها راهنما
  فهرست پستی عمومی: website@global.libreoffice.org لطفاً پیش از ارسال پیام در فهرست‌های پستی مشترک شوید.
  تلفن تماس‌های کنفرانسی
  توییتر: #LOWeb
  سیاره بنیاد مستندات سیاره چیست؟Wikipedia logo v3.svg
  IRC
  فهرست‌های پستی با دسترسی محدود

  نقش‌ها و مسئولیت‌ها

  برای حفظ سطح بالای کیفیت، تیم وب سایت از امکانات زیرساخت برای تعیین نقش های مختلف استفاده می کند: "نویسندگان" که محتوا را ارائه می‌دهند و "ناشران" که محتوا را تأیید می کنند تا به صورتی عمومی در دسترس قرار گیرد. با این وجود، هدف ما داشتن یک رویکرد باز و مشارکتی است - از هرکسی که علاقه‌مند و باتجربه باشد خواسته می‌شود مشارکت داشته باشد و به تلاش ما بپیوندد.

  اگر به کمک نیاز دارید ، لطفاً از فهرست پستی وب سایت‌ها سؤال کنید، به فهرست وظایف و داوطلبان مراجعه کنید، یا با ما تماس بگیرید:

  اسناد و منابع