وب‌سایت

From The Document Foundation Wiki
Jump to: navigation, search

به صفحهٔ اصلیِ گروهِ وب‌سایت خوش آمدید. گروهِ وب‌سایتِ لیبره‌افیس قصد دارد تا وبگاهِ اصلی، ویکی، پلَنِت، و بقیهٔ ساختارهایِ مبتنی بر وب را نگهداری و توسعه دهد. در حالِ حاضر هدفِ اولیه بر رویِ وبگاهِ اصلی (https://www.libreoffice.org) حمایت و پشتیبانی از ایجادِ وبگاه در زبان‌هایِ مختلف برای جامعهٔ کاربری جهانی ما است.

قدمِ بعدی برایِ گروهِ وب‌سایت و گروهِ زیرسازی در حالِ برنامه‌ریزی است. اگر علاقه‌مند به این موضوع هستید، به گروهِ وب‌سایت بپیوندید.

همکاری و پشتیبانی

پرسش: چگونه نظراتِ خود در موردِ وب‌سایت را به شما منتقل کنم؟

پاسخ: لطفاً هرگونه بازخورد در موردِ وب‌سایت را در صفحهٔ Feedback قرار دهید. همچنین می‌توانید با گروهِ وب‌سایت از طریق لیست پستی «وب‌سایت» ارتباط داشته باشید.


پرسش: چگونه به گروهِ وب‌سایت بپیوندم؟

پاسخ: برای این کار پروسهٔ رسمی وجود ندارد، ولی می‌توانید در لیست پستی وب‌سایت خود و علاقه‌مندی‌هایتان را معرفی کنید. بهتر است نگاهی به این صفحه در وب‌سایت لیبره‌آفیس Get Involved page for Web Admins بیندازید تا متوجه مهارت‌هایِ موردنیازِ گروهِ وب‌سایت شوید.

پرسش: من می‌خواهم ایده‌ام را به اشتراک بگذارم. چگونه این کار را انجام دهم؟ پاسخ: برایِ ایده‌هایی که می‌توان آن را مختصر و سریع توضیح داد، لطفاً آن‌ها را به لیست‌ِ پستیِ ما بفرستید. هیچ گونه فایلِ پیوستی را به لیست‌ِ پستی نفرستید، چون که به صورت خودکار حذف می‌شوند. در عوض آن را در یک وب‌سایت (مثل همین ویکی) آپلود کنید و در ایمیل به آن پیوند دهید. اگر می‌خواهید ایدهٔ خود را به صورتِ کامل توضیح دهید، ویکی مکانِ بهتریست. برایِ مثال بر روی صفحهٔ شخصی خود بنویسید و بعد به لیست‌ِ پستی در مورد آن ایمیل بزنید.


پرسش: من می‌خواهم که یک اسکرین‌شات برایِ صفحهٔ اصلی تهیه کنم. چگونه این کار را انجام دهم؟

پاسخ: چند نکته را به خاطر داشته باشید:

  • آن‌ها را با یک هر نرم‌افزارِ اسکرین‌شاتی که مایلید، ولی بدونِ هیچگونه اِفکتِ تصویری تهیه کنید.
  • فقط از پنجرهٔ باز شده اسکرین‌شات بگیرید نه از کُلِ دسکتاپ.
  • ۱۰۰۰ پیکسل پهنا و ۷۵۰ پیکسل درازا - شما می‌توانید از یک خطکشِ مجازی برایِ اندازه‌گیری استفاده کنید. برایِ کیفیتِ بهتر فایل را با فرمت PNG (یا JPG) و با اندازهٔ ۱۶۰۰x یا ۱۹۰۰x تهیه کنید. مجلاتِ چاپی اغلب درخواستِ اسکرین‌شات با کیفیتِ بهتر و بزرگ‌تر را دارند تا کیفیتِ بهتری در چاپ داشته باشد. دقت کنید که نیازی به تولیدِ اسکرین‌شات در اندازه‌هایِ مختلف نیست. خودِ وب‌سایت این کار را انجام می‌دهد.

راه‌هایِ ارتباط

کانالِ اصلیِ ارتباط با گروهِ وب‌سایت، لیست‌ِ پستی گروه‌ است. به وسیلهٔ لیستِ پستی می‌توان به تمامیِ افراد دسترسی داشت.

کانالِ ارتباطی مواردِ مشابه کمک
لیستِ پستیِ عمومی website@global.libreoffice.org لطفا قبل از ارسال پیغام عضو لیست‌پستی شوید.
تلفن Conference Calls
توییتر #LOWeb
پلنت بنیاد مستندات آزاد پلنت چیست؟⁠Wikipedia logo v3.svg