Вебсайт

  From The Document Foundation Wiki
  This page is a translated version of the page Website and the translation is 100% complete.

  Команда веб-сайту

  Команда веб-сайту LibreOffice має на меті підтримувати і вдосконалювати наш веб-сайт, вікі, планету та іншу веб-інфраструктуру. На даний момент вона в основному працює над міжнародним веб-сайтом LibreOffice (https://www.libreoffice.org), а також підтримує створення локальних веб-сайтів для нашої всесвітньої спільноти.

  Наразі ми плануємо наступні кроки як для команди веб-сайту, так і для його інфраструктури. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, приєднуйтесь до команди веб-сайту.

  Внесок та підтримка

  Як надати зворотній зв'язок щодо веб-сайту?
  Будь ласка, додавайте будь-які відгуки на вікі-сторінку Зворотного зв'язку. Або ви можете зв'язатися з командою веб-сайту за допомогою список розсилки веб-сайту.
  Як приєднатися до команди сайту?
  Не існує формальної процедури, окрім підписки на список розсилки список розсилки сайту. Опинившись там, будь ласка, представтеся і розкажіть нам, що вас цікавить. Ви також можете зазирнути на наш веб-сайт LibreOffice сторінка інфраструктури, щоб отримати уявлення про те, які навички можуть бути корисними.
  Як поділитися ідеєю?
  Якщо у вас є ідеї, які можна швидко описати, будь ласка, надсилайте їх до нашого списку розсилки. Не надсилайте до списку розсилки файли (вкладення), оскільки вони будуть автоматично видалені. Замість цього, будь ласка, завантажте файли на інший веб-сайт (наприклад, файлообмінний) або на цю вікі. Якщо ви хочете детально описати свої думки, має сенс пояснити вашу мету у вікі, наприклад, на вашій персональній вікі-сторінці. Тоді, будь ласка, напишіть нам електронного листа на список розсилки веб-сайту.
  Як зробити скріншот для сайту?
  Запам'ятайте деякі моменти:
  • Робіть їх під Ubuntu Linux, використовуючи тему за замовчуванням, без візуальних ефектів. Не робіть скріншоти з програмами для Windows через певну невизначеність у ліцензіях від Microsoft.
  • Використовуйте 'тільки вікно' з рамкою вікна, а не весь робочий стіл.
  • 1000 пікселів завширшки та 750 пікселів заввишки - ви можете скористатися екранною лінійкою, щоб точно визначити розмір вікна. Набагато кращим буде високоякісний файл у форматі PNG (або JPG), розміром 1600x або 1900x. Друковані журнали часто просять придатний для використання скріншот, і чим кращої якості він буде, тим краще він підійде для друку. Зверніть увагу, що вам не потрібно створювати зменшені версії скріншотів, оскільки наша CMS подбає про це.
  • Я сподіваюся зібрати до десятка хороших знімків з кожної програми... У кожній програмі продемонструйте ключові функції: у Writer, таблиці, індекси тощо... Впевнений, ви розумієте, що я маю на увазі...
  • Файл, який ви використовуєте для створення скріншоту, в ідеалі повинен мати назву "sample.odt" (або будь-яке інше розширення)

  Канали зв'язку

  Основним каналом комунікації для команди сайту є список розсилки, оскільки він доступний для більшості людей у всіх часових поясах. Там ви завжди знайдете руку допомоги :-)

  Канал зв'язку Альтернативи Допомога
  Публічний список розсилки: website@global.libreoffice.org Будь ласка, підпишіться на списки розсилки перед тим, як надсилати повідомлення.
  Телефон Конференц-дзвінки
  Twitter: #LOWeb
  Планета Фонду документації Що таке Планета?Wikipedia logo v3.svg
  IRC
  Списки розсилки з обмеженим доступом

  Ролі та обов'язки

  Щоб підтримувати високий рівень якості, команда веб-сайту використовує можливості інфраструктури для розподілу різних ролей: "Автори", які надають контент, і "Видавці", які підтверджують контент, щоб зробити його загальнодоступним. Тим не менш, наша мета полягає у відкритому підході до співпраці - ми запрошуємо всіх, хто зацікавлений і має досвід, зробити свій внесок і приєднатися до наших зусиль.

  Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, запитайте на сайті, зверніться до списку Завдання та волонтери або зв'яжіться з нами:

  Документи та ресурси