סרטונים/תסריט הסבר על SSO

  From The Document Foundation Wiki
  This page is a translated version of the page Videos/SSO Explanation Script and the translation is 100% complete.

  תסריט של סרטון ההסבר על SSO

  1. LibreOffice מורכבת ממגוון תת־מיזמים וקהילות, שמשתמשים במגוון רחב של כלים ושירותים. למשל, ויקי לשיתוף, Weblate לתרגומים, Gerrit לטלאי קוד ועוד.
  2. כדי להקל על התנהלות המתנדבים, יש לנו מערכת כניסה אחודה, או SSO, למגוון של שירותים. אבל מה זה אומר בעצם?
  3. ובכן, המשמעות היא שכל שנדרש לך לטובת גישה למערכות האלו הם פרטי גישה בודדים. לא צריך להקים חשבונות וססמאות נפרדים לוויקי, ל־Gerrit, ל־Redmine וכן הלאה.
  4. לכן, אם ברצונך להתנדב למען LibreOffice - ואנו מאוד שמחים לקבל את עזרתך! - עליך להתחיל ביצירת חשבון SSO. יש לגשת אל user.documentfoundation.org באמצעות הדפדפן וללחוץ על „Create new account” (יצירת חשבון חדש).
  5. לאחר מכן תופיע בקשה למילוי פרטים ויש גם מבחן טיורינג בתחתית כדי למנוע גישה של בוטים.
  6. לאחר לחיצה על Submit (הגשה), עליך לחפש הודעת אישור בתיבת הדוא״ל שלך. שם יופיע קישור עליו ניתן ללחוץ כדי לתקף את החשבון החדש.
  7. כעת יתאפשר לך להשתמש במגוון שירותים בתוך מיזמי LibreOffice! חלקם דורשים אישור ידני, ניתן למצוא על כך מידע נוסף בוויקי. אך ברוב השירותים ניתן להתחיל לערוך או להגיש קוד עם רגע פתיחת חשבון ה־SSO שלך.
  8. בכל עת, ניתן לבקר ב־user.documentfoundation.org ולראות את רשימת השירותים שמקושרים לפרופיל ה־SSO שלך. אם נתקלת בבעיות עם השירות, ניתן לשלוח הודעה לדוא״ל hostmaster@documentfoundation.org
  9. תודה מראש על התרומה ל־LibreOffice! העבודה שלך מסייעת למיליוני משתמשים בכל רחבי העולם.