Відео / Пояснення до ВОД

From The Document Foundation Wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Videos/SSO Explanation Script and the translation is 100% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎español • ‎français • ‎italiano • ‎polski • ‎čeština • ‎українська • ‎עברית

Текст до відео з поясненнями щодо ВОД

  1. LibreOffice складається з багатьох підпроектів та спільнот, що використовують широкий спектр інструментів та сервісів. Наприклад, wiki для співпраці, Weblate для перекладів, Gerrit для виправлення коду та багато іншого.
  2. Щоб полегшити роботу співавторів, ми зробили вхід в один дотик (ВОД) для багатьох служб. Але що це означає?
  3. Це означає, що для доступу до багатьох з цих послуг вам потрібен лише один логін. Вам не потрібно створювати окремі облікові записи та паролі для wiki, Gerrit, Redmine тощо.
  4. Отже, якщо ви хочете зробити свій внесок у LibreOffice (будемо вдячні за Вашу допомогу!) - починайте зі створення облікового запису ВОД. Зайдіть на сайт user.documentfoundation.org у своєму веб-браузері та натисніть «Створити новий обліковий запис».
  5. Потім вас попросять вказати кілька деталей, а внизу є капча для запобігання спаму.
  6. Після натискання кнопки "Надіслати" перевірте вхідні повідомлення, щоб отримати електронний лист із підтвердженням. Там ви знайдете посилання, за допомогою якого ви зможете підтвердити новий обліковий запис.
  7. Тепер ви готові користуватися різними послугами всередині проектів LibreOffice! Деякі вимагають підтвердження вручну, про які Ви можете знайти інформацію на вікі. Але для більшості служб ви можете розпочати редагування або подавати код, як тільки у вас є обліковий запис ВОД.
  8. У будь-який час ви можете відвідати user.documentfoundation.org і переглянути список сервісів, пов’язаних з вашим профілем SSO. Якщо у вас виникли труднощі під час користування сайтом, надішліть електронне повідомлення на адресу hostmaster@documentfoundation.org
  9. Заздалегідь дякуємо за ваш внесок у LibreOffice! Ваша робота допомагає мільйонам користувачів по всьому світу.