Language/uk
Територія локалізації та мов
Ласкаво просимо на сторінки, присвячені командній локалізації на рідну мову LibreOffice!
Як короткий вступ, локалізація (l10n) стосується продукту (інтерфейс і довідка) та його похідних (шаблони, розширення тощо), тоді як команди рідної мови створюють вміст для вебсайту, документацію, маркетингу тощо... своєю мовою, здебільшого без залучення процесу перекладу.
Переклад
- Переклад LibreOffice Translating LibreOffice
- Словники LibreOffice: Якщо ви хочете додати кілька слів до словника своєю мовою.
- Переклад щорічного звіту: Місце, де ми перекладаємо річний звіт Фундації, спочатку англійською, а потім обраною вами мовою.
- Список розсилки
Рідна мова
- Як створити новий веб-сайт вашою мовою: Процес запиту на створення нового веб-сайту та отримання прав адміністратора або автора.
- Доступні списки розсилки вашою мовою. Якщо виявиться, що вашої мови немає в списку, будь ласка, попросіть створити список розсилки в списку на сайті.
- Доступні сервіси сайту. Якщо ви створили такий сервіс своєю мовою, будь ласка, додайте його до таблиці.
- Сторінка "Велике дякую". Якщо ви робите внесок у NLP, якщо ви займаєтесь QA, L10n, документацією, маркетингом, підтримкою, будь ласка, додайте своє ім'я!
L10N QA
KeyID
Для основних версій збірки KeyID доступні в альфа- та бета-версіях. Ця спеціальна збірка дозволяє відображати посилання на KeyID кожного рядка в меню та діалогових вікнах. Він доступний як мовний пакет, де посилання на мову замінено на qtz у назві версії (наприклад, LibreOfficeDev_4.3.0.0.alpha1_Linux_x86-64_deb_langpack_qtz.tar.gz і LibreOfficeDev_4.2.0.0. beta2_Linux_x86_deb_langpack_qtz.tar.gz).
Щоб установити цей мовний пакет:
- завантажити пакет
- залежно від вашої системи встановіть її як зазвичай після встановлення основного пакета
- перейдіть до ▸ ▸ ▸ та змініть Інтерфейс користувача на KeyID
- коли ви повторно відкриваєте LibreOffice, тепер ви можете бачити посилання на рядок перед кожним меню та діалоговим вікном
Примітка. У Linux використовуйте сервер gen
, тому що діалогові вікна gtk використовують напряму gettext, і їхні рядки не отримають KeyID. наприклад запустіть LibreOffice за допомогою SAL_USE_VCLPLUGIN=gen soffice
.
Посилання на рядок можна використовувати для швидкого пошуку перекладеної версії рядка на Weblate шляхом пошуку посилання на рядок із префіксом note:
(наприклад, [ https://translations.documentfoundation.org/languages/fr/libo_ui-master/search/?q=note%3AcM5es&checksum=&offset=# французький переклад посилання на рядок cM5es]).