Language/uk

    From The Document Foundation Wiki

    Територія локалізації та мов

    Ласкаво просимо на сторінки, присвячені командній локалізації на рідну мову LibreOffice!

    Як короткий вступ, локалізація (l10n) стосується продукту (інтерфейс і довідка) та його похідних (шаблони, розширення тощо), тоді як команди рідної мови створюють вміст для вебсайту, документацію, маркетингу тощо... своєю мовою, здебільшого без залучення процесу перекладу.


    Переклад

    Рідна мова

    L10N QA

    KeyID

    Для основних версій збірки KeyID доступні в альфа- та бета-версіях. Ця спеціальна збірка дозволяє відображати посилання на KeyID кожного рядка в меню та діалогових вікнах. Він доступний як мовний пакет, де посилання на мову замінено на qtz у назві версії (наприклад, LibreOfficeDev_4.3.0.0.alpha1_Linux_x86-64_deb_langpack_qtz.tar.gz і LibreOfficeDev_4.2.0.0. beta2_Linux_x86_deb_langpack_qtz.tar.gz).

    Щоб установити цей мовний пакет:

    • завантажити пакет
    • залежно від вашої системи встановіть її як зазвичай після встановлення основного пакета
    • перейдіть до Інструменти ▸ Параметри ▸ Налаштування мови ▸ Мови та змініть Інтерфейс користувача на KeyID
    • коли ви повторно відкриваєте LibreOffice, тепер ви можете бачити посилання на рядок перед кожним меню та діалоговим вікном

    Примітка. У Linux використовуйте сервер gen, тому що діалогові вікна gtk використовують напряму gettext, і їхні рядки не отримають KeyID. наприклад запустіть LibreOffice за допомогою SAL_USE_VCLPLUGIN=gen soffice.

    Посилання на рядок можна використовувати для швидкого пошуку перекладеної версії рядка на Weblate шляхом пошуку посилання на рядок із префіксом note: (наприклад, [ https://translations.documentfoundation.org/languages/fr/libo_ui-master/search/?q=note%3AcM5es&checksum=&offset=# французький переклад посилання на рядок cM5es]).